Kariéra

Nabídka pracovních pozic v naší společnosti.

Japonsko-česká společnost Otsuka Brano s.r.o. vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl se sídlem v Olomouci hledá kolegu/kolegyni na tyto pracovní pozice:

V případě zájmu zasílejte životopisy na adresu martina.cartelli@otsukabrano.com, nebo kontaktujte naše personální oddělení.

tel.: 733 697 595

Inženýr/ka kvality

Náplň práce:

  • Metrologie a práce s měřidly, SPC, MSA.
  • Zpracování reklamací a nápravných opatření, včetně A3 a 8D reportů.
  • Provádění interních auditů
  • Uvolňování dílů pro výrobu.
  • Dodavatelské vzorkování.
  • Týmová spolupráce při vytváření FMEA a CP.
  • Zpracování zákaznických podkladů v oblasti kvality.
  • Tvorba a řízení dokumentace v oblasti kvality.
  • Jednání se zákazníky v oblasti kvality.
  • Analýza záznamů o kvalitě.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, technického směru výhodou
  • znalost IATF 16949
  • znalost a zkušenost s pojmy PPAP, FMEA atd.
  • komunikační dovednosti (schopnost vyjednávat se zákazníkem)
  • aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)

Výhodou bude:

  • praxe v oblasti automotive

 Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • služební Notebook + telefon
  • až 5dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění, závodní stravování, FlexiPass CARD
  • jednorázový bonus 5000,-Kč po úspěšném absolvování zkušební doby
  • místo výkonu práce: Olomouc
  • režim práce jednosměnný, 40 hod./týden

Seřizovač (Náborový příspěvek až 10000,-Kč)

  • Příprava a seřízení montážních linek, bodovek a sv. robotů.
  • Jednoduché opravy montážní linek, bodovek a sv. robotů, včetně výměny náhradních dílů.
  • Provádí destrukční zkoušky svařovaných dílů.
  • Kontrola svařování (rozbrusy).
  • Provádí měřící a kontrolní činnost na svařovaných dílech včetně uvolnění do výroby.
  • Provádí montáž svařovacích přípravků a elektrod.
  • Zaškolení obsluhy svař. robotů, bodovek a montážních linek.

Požadujeme:

  • Vyučen(a) ve strojírenském oboru
  • Samostatnost, spolehlivost, ochota ke spolupráci
  • Základy měření a orientace v technické dokumentaci
  • Praxe v automotive výhodou

Nabízíme:

  • Práce na 2, případně i 3 směny
  • Měsíční bonusy ve výši až 20 % (docházka, plnění úkolů atd.)
  • Až pět dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění po úspěšném absolvování zkušební doby
  • Dotované stravování na pracovišti, Multi Pass CARD
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Olomouc

Skladník/Skladnice (Náborový příspěvek až 10000,-Kč)

  • Vykládka a expedice zboží
  • Potvrzování dodacích listů
  • Zaskladnění na určené pozice
  • Výdej a vychystávání zboží do výroby
  • Evidence pohybu zboží ve firemním IS Helios

Požadujeme:

  • Vyučen(a)
  • Praxe jako skladník/skladnice min. 1 rok
  • Znalost práce s čtečkou čárových kódů
  • Platný průkaz řidiče VZV do 5 t výhodou
  • Znalost práce s PC

Nabízíme:

povezII